Nagrobki granitowe

Granit jest jednym z najpopularniejszych kamieni, z których wykonuje się nagrobki. Jego popularność wynika z takich cech jak: trwałość, wytrzymałość i solidność. Są niezwykle odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych: deszcz, śnieg, wiatr , grad, niska temperatura. Nagrobki z granitu są też łatwiejsze w utrzymaniu czystości, wymagają znacznie mniejszego wkładu i pracy.

Szukasz nagrobków granitowych w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! Zakład wyrobów betonowych Wojciech Trykacz specjalizuje się w produkcji nagrobków granitowych. Od 50 lat wykonuje prefabrykaty betonowe oraz przeprowadza kompleksowe prace kamieniarskie. Zakład zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem trwałych i interesujących nowoczesnych nagrobków granitowych, zgodnych z oczekiwaniami każdego zamawiającego. Firma do produkcji nagrobków wykorzystuje zaawansowany, profesjonalny park maszynowy. Wyspecjalizowana kadra robi wszystko, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjaliści są w stanie wydobyć z kamienia styl, estetykę i wrażliwość. To wszystko wpływa na pozytywne efekty pracy i estetykę powstałego nagrobka. Nagrobek to nie tylko symbol upamiętnienia bliskiej osoby, ale również wyraz miłości i szacunku do niej. Szeroki wybór nagrobków granitowych, którymi dysponuje firma, pozwala każdemu znaleźć odpowiedni, zgodnie z potrzebami, preferencjami i gustami. Zakład oferuje nagrobki pojedyncze, podwójne i nietypowe. Dokłada również wszelkich starań, by nagrobek był przygotowany zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Szukasz ładnego i funkcjonalnego nagrobka granitowego w Lublinie? Nagrobki Lublin – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.