Producent nagrobków

Zakład wyrobów betonowych Wojciech Trykacz to producent nagrobków z Lubartowa. Od prawie 50 lat specjalizujemy się w wykonywaniu prefabrykatów betonowych oraz szeroko rozumianych pracach kamieniarskich. Zakład zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem ciekawych, trwałych i nowoczesnych nagrobków. Dokładamy wszelkich starań, by nagrobki przygotowane były zgodnie z oczekiwaniami każdego, kto złoży zamówienie. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, wyspecjalizowaną kadrę, która robi wszystko, co w jej mocy, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi specjaliści potrafią wydobyć z kamienia styl, estetykę, wrażliwość wraz z formą, które wpływają na pozytywne efekty powstałego nagrobka. Śmierć bliskiej osoby wiąże się zawsze dla członków rodziny i przyjaciół z ogromnym bólem, cierpieniem i poczuciem straty. Estetyczny nagrobek i godny pochówek to ostatnia rzecz, którą mogą dla niej zrobić. Jest nie tylko symbolem pamięci i upamiętnieniem bliskiej osoby, ale również wyrazem miłości do niej.

Nagrobki nowoczesne Lublin

Szeroki wybór nagrobków pozwala każdemu znaleźć odpowiedni, zgodnie z potrzebami, preferencjami i gustami. We wzorcowni zaprezentowana jest stała oferta kamieni, które wykorzystuje firma. Istnieje możliwość zamówienia kamienia, który nie znajduje się na stałe w ofercie na specjalne życzenie klienta. Firma dokłada wszelkich starań, by pomnik cmentarny był przygotowany zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Posiada zaawansowany park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu, może sprostać nawet najcięższym wyzwaniom. Potrafi wydobyć z kamienia wrażliwość, styl oraz formę która pozwoli zbudować najlepszej jakości nagrobek dla zmarłej bliskiej osoby.

Szukasz ładnego i funkcjonalnego nagrobka w Lublinie? Zapraszamy do kontaktu!