Kolumbarium ile kosztuje

Zastanawiasz się, ile kosztuje kolumbarium?
Ta atrakcyjna forma pochówku może być znacznie tańsza niż tradycyjny grobowiec na cmentarzu. Wybór kolumbarium to nie tylko ekonomiczna opcja. To także rozwiązanie przystosowane do współczesnych potrzeb i ograniczeń przestrzennych, szczególnie w miastach. Koszt niszy w kolumbarium zależy od wielu czynników. Należą do nich: lokalizacja, rodzaj materiału użytego do budowy kolumbarium oraz dodatkowe usługi, które mogą być wybrane. Jednak ogólnie rzecz biorąc, cena kolumbarium jest zazwyczaj o wiele bardziej przystępna niż tradycyjny grobowiec. W Polsce, koszt niszy w kolumbarium zazwyczaj mieści się w zakresie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W porównaniu z kosztem tradycyjnego pochówku, który obejmuje zakup grobu, wykonanie nagrobka oraz opłatę za utrzymanie miejsca na cmentarzu, kolumbarium wypada znacznie korzystniej pod względem finansowym. Oprócz oszczędności, kolumbarium oferuje także inne zalety. Mniejszy wpływ na środowisko, łatwiejszy dostęp dla bliskich oraz możliwość indywidualnego dostosowania wnętrza niszy.

Jeśli szukasz rozwiązania pochówku, które jest zarówno ekonomiczne, jak i nowoczesne, kolumbarium może być idealną opcją dla Ciebie lub Twoich bliskich. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat ile kosztuje kolumbarium i jakie są możliwości z tym związane. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Zakład wyrobów betonowych Wojciech Trykacz to producent kolumbariów z Lubartowa. Od prawie 50 lat specjalizuje się w szeroko rozumianych pracach kamieniarskich. Zakład zajmuje się produkcją i montażem ciekawych, trwałych i nowoczesnych kolumbarium.

 • Kolumbarium 01

  Szeregowe kolumbaria z ciekawą blaszaną półką na znicz przy każdej tablicy oraz bryłę wpisaną w kamienne płyty.

  Zobacz
 • Kolumbarium 02

  Obrócone o 45°, stojące na własnym kancie i tworzące lekką, zwracającą na siebie uwagę formę oraz wykorzystujące najnowsze materiały.

  Zobacz
 • Kolumbarium 03

  Monumentalne kolumbaria pełniące również funkcje ogrodzenia oraz możliwością aplikacji betonowej okładziny w różnych kształtach.

  Zobacz
Kolumbarium 01

W ciszy
powracają
wspomnienia

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się ciekawym i niespotykanym miejscem na umieszczenie znicza. Wykonane z blachy stalowej lakierowanej i skośnie „wychodzące” z tablicy. Dające możliwość zapalenia symbolicznej świecy bezpośrednio przy niszy bliskiej osoby. Oryginalny charakter całej bryły, a także porządek związany ze zniczami, które zwykle lokowanie są w nieładzie na ziemi. Bryła zbudowana z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które okala płyta kamienna z boków i na górze oraz kamienny podest. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 02

Na zawsze
w ludzkiej
pamięci

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Niespotykany dotąd sposób budowania kolumbariów. Prefabrykaty ustawione są na kancie, obrócone o 45°. Ten odważny zabieg nadaje bardzo współczesny charakter oraz lekkość formy. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1cm lub spieku kwarcowego o grubości 0,5cm. Do tablicy zostało dodane miejsce na świeczkę tealight o wymiarach zgodnych ze standardem wkładu, a między nimi zamontowane są ozdobne rozety. Podest wykonany jest z kamienia. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 03

Wspomnienie
minionych
dni

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się monumentalnym charakterem bryły i funkcją, dzięki której ciąg jednostronnych kolumbariów może służyć również jako ogrodzenie cmentarza. Istnieje możliwość aplikacji okładziny betonowej na tylnej ścianie prefabrykatów w jednym ze wzorów: cegły, trawertyny i łupku. Cała bryła zbudowana jest z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które otaczają grube bloki kamienne oraz wysunięty podest. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1 cm, lub spieku kwarcowego o grubości 0,5 cm, a między nimi montowana są ozdobne rozety.

Dostępne moduły

W naszej ofercie znajdą Państwo 4 moduły prefabrykatów do budowania kolumbariów - jednoniszowe, dwuniszowe, trzyniszowe oraz sześcioniszowe.
Rysunki wymiarowe do pobrania znajdują się w zakładce Materiały.

kolumbaria moduły prefabrykaty