Kolumbarium Warszawa

Zakład wyrobów betonowych Wojciech Trykacz to producent kolumbariów z Lubartowa. Od prawie 50 lat specjalizuje się w szeroko rozumianych pracach kamieniarskich. Zakład zajmuje się produkcją i montażem ciekawych, trwałych i nowoczesnych kolumbarium. To rodzaj budowli sepulkralnej, która przeznaczona jest do przechowywania urn z prochami zmarłych. Kolumbarium to stałe i bezpieczne miejsca do spoczynku dla urny. Stanowi alternatywną opcję dla pochówku osoby zmarłej w grobie. Firma dysponuje różnymi funkcjonalnymi rozwiązaniami takimi jak: Kolumbarium 01, Kolumbarium 02 i Kolumbarium 03. Pierwsze z nich to szeregowe kolumbaria z ciekawą i oryginalną blaszaną półką na znicz przy każdej tablicy oraz bryłę wpisaną w kamienne płyty. Kolejne to kolumbaria obrócone o 45 stopni, stojące na własnym kancie i tworzące bardzo lekką formę, przykuwającą uwagę oraz wykorzystujące najnowsze materiały. Kolumbarium 03 to monumentalne kolumbaria pełniące funkcje ogrodzenia. Umożliwiają aplikację betonowej okładziny w różnych kształtach. W ofercie tego producenta znajdziesz 4 moduły prefabrykatów do budowania kolumbariów – jednoniszowe, dwuniszowe, trzyniszowe, a także sześcioniszowe. Firma posiada zaawansowany park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu, może sprostać nawet najcięższym wyzwaniom. Potrafi wydobyć z materiałów wrażliwość, styl oraz formę, która pozwoli zbudować najlepszej jakości kolumbaria dla zmarłych osób. Kolumbarium to alternatywne rozwiązanie dla cmentarzy, na których coraz częściej brakuje miejsc. Szczególnie dotyczy to nekropolii starych lub znajdujących się w centrach miast, których otoczenie jest już na etapie, który nie pozwala na zwiększenie powierzchni. Szukasz ładnego i funkcjonalnego kolumbarium w Lublinie? Zapraszamy do kontaktu!

 • Kolumbarium 01

  Szeregowe kolumbaria z ciekawą blaszaną półką na znicz przy każdej tablicy oraz bryłę wpisaną w kamienne płyty.

  Zobacz
 • Kolumbarium 02

  Obrócone o 45°, stojące na własnym kancie i tworzące lekką, zwracającą na siebie uwagę formę oraz wykorzystujące najnowsze materiały.

  Zobacz
 • Kolumbarium 03

  Monumentalne kolumbaria pełniące również funkcje ogrodzenia oraz możliwością aplikacji betonowej okładziny w różnych kształtach.

  Zobacz
Kolumbarium 01

W ciszy
powracają
wspomnienia

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się ciekawym i niespotykanym miejscem na umieszczenie znicza. Wykonane z blachy stalowej lakierowanej i skośnie „wychodzące” z tablicy. Dające możliwość zapalenia symbolicznej świecy bezpośrednio przy niszy bliskiej osoby. Oryginalny charakter całej bryły, a także porządek związany ze zniczami, które zwykle lokowanie są w nieładzie na ziemi. Bryła zbudowana z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które okala płyta kamienna z boków i na górze oraz kamienny podest. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 02

Na zawsze
w ludzkiej
pamięci

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Niespotykany dotąd sposób budowania kolumbariów. Prefabrykaty ustawione są na kancie, obrócone o 45°. Ten odważny zabieg nadaje bardzo współczesny charakter oraz lekkość formy. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1cm lub spieku kwarcowego o grubości 0,5cm. Do tablicy zostało dodane miejsce na świeczkę tealight o wymiarach zgodnych ze standardem wkładu, a między nimi zamontowane są ozdobne rozety. Podest wykonany jest z kamienia. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 03

Wspomnienie
minionych
dni

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się monumentalnym charakterem bryły i funkcją, dzięki której ciąg jednostronnych kolumbariów może służyć również jako ogrodzenie cmentarza. Istnieje możliwość aplikacji okładziny betonowej na tylnej ścianie prefabrykatów w jednym ze wzorów: cegły, trawertyny i łupku. Cała bryła zbudowana jest z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które otaczają grube bloki kamienne oraz wysunięty podest. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1 cm, lub spieku kwarcowego o grubości 0,5 cm, a między nimi montowana są ozdobne rozety.

Dostępne moduły

W naszej ofercie znajdą Państwo 4 moduły prefabrykatów do budowania kolumbariów - jednoniszowe, dwuniszowe, trzyniszowe oraz sześcioniszowe.
Rysunki wymiarowe do pobrania znajdują się w zakładce Materiały.

kolumbaria moduły prefabrykaty