Nowoczesne pomniki cmentarne

Śmierć bliskiej osoby zawsze wiąże się traumatycznym doświadczeniem dla członków rodziny i przyjaciół. Niezależnie czy przychodzi niespodziewanie, czy po długotrwałej chorobie, zawsze niesie za sobą wiele smutku i cierpienia. Ostatnią rzecz, którą możemy zrobić dla tej osoby to godny pochówek oraz zapewnienie jej wyjątkowego miejsca pochówku. Pomóc w tym może nowoczesny pomnik cmentarny. Jest nie tylko symbolem pamięci i upamiętnieniem bliskiej osoby, ale również wyrazem miłości do niej. Firma Kolumbaria specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz montażu ciekawych, oryginalnych, nowoczesnych i przede wszystkim trwałych pomników z kamienia naturalnego. Są one odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne, deszcz, śnieg. Dzięki naturalnym materiałom zachowują swoją trwałość i estetykę na wiele długich lat. Wykonujemy pomniki na zamówienie z różnych rodzajów i kolorów kamienia naturalnego. Dysponujemy pomnikami pojedynczymi, podwójnymi oraz nietypowymi, które przykuwają uwagę otoczenia. Szeroki wybór pozwala każdemu znaleźć odpowiedni pomnik cmentarny, zgodny z preferencjami i gustami. W naszej Wzorcowni zaprezentowana jest stała oferta kamieni, które wykorzystujemy w naszej firmie. Istnieje możliwość zamówienia kamienia, który nie znajduje się na stałe w naszej ofercie na specjalne życzenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, by pomnik cmentarny był przygotowany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Posiadamy zaawansowany park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę, co sprawia, że możemy sprostać nawet najcięższym wyzwaniom. Potrafimy wydobyć z kamienia wrażliwość, styl oraz formę która pozwoli nam zbudować najlepszej jakości nagrobek dla Państwa bliskich.

 • Kolumbarium 01

  Szeregowe kolumbaria z ciekawą blaszaną półką na znicz przy każdej tablicy oraz bryłę wpisaną w kamienne płyty.

  Zobacz
 • Kolumbarium 02

  Obrócone o 45°, stojące na własnym kancie i tworzące lekką, zwracającą na siebie uwagę formę oraz wykorzystujące najnowsze materiały.

  Zobacz
 • Kolumbarium 03

  Monumentalne kolumbaria pełniące również funkcje ogrodzenia oraz możliwością aplikacji betonowej okładziny w różnych kształtach.

  Zobacz
Kolumbarium 01

W ciszy
powracają
wspomnienia

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się ciekawym i niespotykanym miejscem na umieszczenie znicza. Wykonane z blachy stalowej lakierowanej i skośnie „wychodzące” z tablicy. Dające możliwość zapalenia symbolicznej świecy bezpośrednio przy niszy bliskiej osoby. Oryginalny charakter całej bryły, a także porządek związany ze zniczami, które zwykle lokowanie są w nieładzie na ziemi. Bryła zbudowana z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które okala płyta kamienna z boków i na górze oraz kamienny podest. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 02

Na zawsze
w ludzkiej
pamięci

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Niespotykany dotąd sposób budowania kolumbariów. Prefabrykaty ustawione są na kancie, obrócone o 45°. Ten odważny zabieg nadaje bardzo współczesny charakter oraz lekkość formy. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1cm lub spieku kwarcowego o grubości 0,5cm. Do tablicy zostało dodane miejsce na świeczkę tealight o wymiarach zgodnych ze standardem wkładu, a między nimi zamontowane są ozdobne rozety. Podest wykonany jest z kamienia. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 03

Wspomnienie
minionych
dni

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się monumentalnym charakterem bryły i funkcją, dzięki której ciąg jednostronnych kolumbariów może służyć również jako ogrodzenie cmentarza. Istnieje możliwość aplikacji okładziny betonowej na tylnej ścianie prefabrykatów w jednym ze wzorów: cegły, trawertyny i łupku. Cała bryła zbudowana jest z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które otaczają grube bloki kamienne oraz wysunięty podest. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1 cm, lub spieku kwarcowego o grubości 0,5 cm, a między nimi montowana są ozdobne rozety.

Dostępne moduły

W naszej ofercie znajdą Państwo 4 moduły prefabrykatów do budowania kolumbariów - jednoniszowe, dwuniszowe, trzyniszowe oraz sześcioniszowe.
Rysunki wymiarowe do pobrania znajdują się w zakładce Materiały.

kolumbaria moduły prefabrykaty