Nowoczesne pomniki cmentarne Warszawa

Śmierć bliskiej osoby zawsze oznacza dla członków jej rodziny silną psychiczną traumę. Na tego typu wydarzenie nie da się w żaden sposób przygotować. Zarówno jeśli śmierć nastąpiła po długiej i wyczerpującej chorobie, jak i w wyniku wypadku, pojawia się dotkliwy smutek i przygnębiające cierpienie. Ostatnim elementem o jaki należy zadbać w trakcie pożegnania z bliską osobą jest pomnik, który będzie potem odwiedzany przez wspominające zmarłą/zmarłego osoby. Należy zadbać o to żeby prezentował on odpowiedni poziom estetyczny, jest to w końcu wyraz naszej pamięci o zmarłym. Wykonanie właśnie takiego kamiennego cmentarnego pomnika oferuje firma Kolumbaria – nowoczesne pomniki cmentarne. Zlecając to zadanie nam masz gwarancję tego, że wykonany przez nas pomnik będzie charakteryzował się zarówno estetycznym wyglądem, jak i wysoką odpornością na skutki oddziaływania niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak śnieg, deszcz, silny wiatr, upał czy też mróz. Ostateczny wygląd pomnika zależy od Ciebie, możesz wybierać spośród wielu dostępnych w ofercie typów kamienia oraz jego kolorów. Możemy wykonać zarówno pomnik pojedynczy, podwójny, jak i taki o nieszablonowym kształcie. Ze swojej strony oferujemy poradę bazującą na naszym wieloletnim doświadczeniu. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że możliwe jest wykonanie przez nas pomnika z kamienia, który nie znajduje się w naszej standardowej ofercie, zobacz też: grobowce i pieczary. Możemy wtedy pożądany przez naszego Klienta materiał specjalnie zamówić. Jesteśmy przekonani o tym, że zlecone nam przez Ciebie zadanie zrealizujemy w taki sposób, abyś był zadowolony z końcowego efektu. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

 • Kolumbarium 01

  Szeregowe kolumbaria z ciekawą blaszaną półką na znicz przy każdej tablicy oraz bryłę wpisaną w kamienne płyty.

  Zobacz
 • Kolumbarium 02

  Obrócone o 45°, stojące na własnym kancie i tworzące lekką, zwracającą na siebie uwagę formę oraz wykorzystujące najnowsze materiały.

  Zobacz
 • Kolumbarium 03

  Monumentalne kolumbaria pełniące również funkcje ogrodzenia oraz możliwością aplikacji betonowej okładziny w różnych kształtach.

  Zobacz
Kolumbarium 01

W ciszy
powracają
wspomnienia

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się ciekawym i niespotykanym miejscem na umieszczenie znicza. Wykonane z blachy stalowej lakierowanej i skośnie „wychodzące” z tablicy. Dające możliwość zapalenia symbolicznej świecy bezpośrednio przy niszy bliskiej osoby. Oryginalny charakter całej bryły, a także porządek związany ze zniczami, które zwykle lokowanie są w nieładzie na ziemi. Bryła zbudowana z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które okala płyta kamienna z boków i na górze oraz kamienny podest. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 02

Na zawsze
w ludzkiej
pamięci

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Niespotykany dotąd sposób budowania kolumbariów. Prefabrykaty ustawione są na kancie, obrócone o 45°. Ten odważny zabieg nadaje bardzo współczesny charakter oraz lekkość formy. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1cm lub spieku kwarcowego o grubości 0,5cm. Do tablicy zostało dodane miejsce na świeczkę tealight o wymiarach zgodnych ze standardem wkładu, a między nimi zamontowane są ozdobne rozety. Podest wykonany jest z kamienia. Ten zestaw można budować jednostronnie i dwustronnie.

Kolumbarium 03

Wspomnienie
minionych
dni

Przykładowe zestawienie modułów

Zobacz również

Wyróżniające się monumentalnym charakterem bryły i funkcją, dzięki której ciąg jednostronnych kolumbariów może służyć również jako ogrodzenie cmentarza. Istnieje możliwość aplikacji okładziny betonowej na tylnej ścianie prefabrykatów w jednym ze wzorów: cegły, trawertyny i łupku. Cała bryła zbudowana jest z betonowych prefabrykatów: 3 i 6 niszowych, które otaczają grube bloki kamienne oraz wysunięty podest. Tablica może być wykonana z kamienia o grubości 1 cm, lub spieku kwarcowego o grubości 0,5 cm, a między nimi montowana są ozdobne rozety.

Dostępne moduły

W naszej ofercie znajdą Państwo 4 moduły prefabrykatów do budowania kolumbariów - jednoniszowe, dwuniszowe, trzyniszowe oraz sześcioniszowe.
Rysunki wymiarowe do pobrania znajdują się w zakładce Materiały.

kolumbaria moduły prefabrykaty